O NAS LOKALIZACJA GALERIA
CENNIK REZERWACJA KONTAKT

pl_PL en_EN

O nas

Ten niepowtarzalny i jednocześnie na każdą kieszeń hostel zlokalizowany jest w najpiękniejszej, najspokojniejszej i zarazem w jednej z najstarszych dzielnic Gdańska – w GDAŃSKU OLIWIE. Bliskość największej arterii komunikacyjnej trójmiasta sprawia iż, dotarcie do imprezowego Sopotu, historycznego Gdańska, a także i nad morze staje się banalnie proste nie absorbując przy tym czasu który w zamian możecie poświęcić na zasłużony odpoczynek.

 

Hostel posiada 7 pokoi z czego dwie dwójki (double basic shared), jeden cztero osobowy (jako pokój prywatny), dwia sześcio osobowe (dorm), jeden ośmio oraz jeden pięcioosobowy pokój (łóżka pojedyncze z łazienką). Na dwóch piętrach naszej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Krzywoustego 8, czekają na Was 33 miejsca noclegowe. W dużej części są to pokoje z piętrowymi łóżkami, jednak przygotowaliśmy również ofertę dla osób ceniących wygodę oraz intymność

 

50m w linii prostej od hostelu znajduje się dworzec PKP, pętla autobusowa oraz tramwajowa, liczne atrakcje turystyczne oraz sklepy, galerie handlowe i wiele innych punktów usługowych. .

 

Recepcja zlokalizowana jest na parterze tuż przy wejściu do budynku. Dysponujemy kompleksowo wyposażoną kuchnią, w której można samodzielnie przyrządzić posiłek. Pomieszczenie to pełni również rolę pokoju telewizyjnego, a także miejsca, w którym można w komfortowych warunkach skorzystać z Internetu, zagrać w wiele gier planszowych. 
Dla naszych gości udostępniamy darmową sieć bezprzewodową WiFi oraz dostęp do dwóch komputerów stacjonarnych.

 

Na każdym z pięter znajdują się łazienki, w których zainstalowane zostały kabiny prysznicowe oraz toalety. Każdy gość posiada zamykaną na zamek zbliżeniowy szafkę, ręcznik, czystą pościel oraz wiele innych udogodnień wliczonych w cenę noclegu.

zobacz jak do nas trafić...
Znajdź nas na Facebooku:

Przyjmujemy płatności kartą:

© Copyright 2015 Muffin Hostel - wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt: Virtual Services - strony internetowe | Powered by: