O NAS LOKALIZACJA GALERIA
CENNIK REZERWACJA KONTAKT

pl_PL en_EN

Lokalizacja

Jak do nas dotrzeć:

Z lotniska:

Jeśli przylatujesz samolotem, na lotnisku wsiądź do autobusu 110 (jeśli przylatujesz między 23 a 5 wsiądź do autobusu N3). Wysiądź na ostatnim przystanku (Wrzeszcz PKP) i wsiądź do pociągu SKM w kierunku Gdyni. Wysiądź na 3 przystanku (Gdańsk Oliwa). Wychodząc z przystanku skręć w prawo i idz prosto przez 4 minuty. Hostel znajduje się za drugim skrzyżowaniem, po lewej stronie.

Pociągiem:

Jesli przyjeżdżasz do Gdańska pociągiem kup bilet do stacji Gdańsk Oliwa. Wychodząc z przystanku skręć w prawo i idź prosto przez 4 minuty. Hostel znajduje się za drugim skrzyżowaniem, po lewej stronie.

Samochodem:

Jesli przyjeżdżasz do trójmiasta samochodem jedz drogą S6 i zjedz w stronę Oliwy i Sopotu. Jedz przez ul. Spacerową następnie Opata Jacka Rybińskiego. Skręć w lewo na duzym skrzyżowaniu i natychmiast w prawo przed Mc'donalds. Jadąc ulicą Piastowską, za mostem, na swiatłach skręć w prawo i w lewo, Hostel znajduje się za drugim skrzyżowaniem.

zobacz jak do nas trafić...
Znajdź nas na Facebooku:

Przyjmujemy płatności kartą:

© Copyright 2015 Muffin Hostel - wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt: Virtual Services - strony internetowe | Powered by: